darować
Jesteś tutaj : Accueil Zaclys NAS

 

Zachowanie użytkownika i ochrona nieletnich

Cała zawartość publicznie dostępne zamieszczonych przez Użytkownika serwisu jest obowiązkiem niego. Odpowiedzialność ta dotyczy przede wszystkim fotografii i innych publicznie dostępnych mediów oraz zdjęć i innych mediów dzielone z innymi za pośrednictwem usług albumu, Cloud and Mail, przechowywane duże pliki i wysyłane za pośrednictwem usługi przewozowej oraz Artykuły dodane przez służby wskazówek.

Na przykład jest to zabronione, aby umieścić w Internecie Treści Użytkownika w odniesieniu do aktów założycielskich przeprosin za zbrodnie przeciwko ludzkości, podżeganie do przemocy, nienawiści rasowej lub pornografii dziecięcej. Ponadto, każda publiczna album z obrazami wrażliwych (takich jak zdjęcia dzieci) mogą być automatycznie przełączane z prywatną lub wspólną płytę. Wiadomość e-mail zostanie wysłany do członka aby poinformować go o tej akcji, a to potem jest wolny, aby przełączyć się do tego nowego albumu na żywo w razie potrzeby, świadomie.

Matka Zaclys nie ponosi odpowiedzialności za treść, że poglądy użytkowników, pliki do pobrania, należy wysłać e-mail lub w inny sposób przekazywać za pośrednictwem Serwisu. Tylko użytkownik ponosi odpowiedzialność.
Matka Zaclys nie ma żadnego ogólnego obowiązku kontrolowania treści i weryfikację ich zgodności z prawem, zgodnie z artykułem 6, I, 7 ustawy nr 2004-575 zaufania w cyfrowym Gospodarki z dnia 21 czerwiec 2004. w rezultacie, nie gwarantuje dokładności, legalności lub legalności i jakości takich treści.
Matka Zaclys nie ponosi odpowiedzialności za treść, w szczególności ze względu na jego charakterze bezprawnym, błędów lub pominięć w treści, kolejne straty lub szkody do użycia jakiejkolwiek Treści zamieszczane, przesyłane pocztą elektroniczną lub w inny sposób za pośrednictwem serwisu.

 

własność intelektualna

Matka Zaclys nie narusza praw własności intelektualnej i pytamy, że szanujesz ich za dużo. Ustawienie użytkownika treści w sieci na różnych usług matka Zaclys musi posiadać wszelkie prawa.

O ile nie wskazano inaczej, każdy artykuł lub Treści zamieszczane publicznie nie jest wolny od praw każdym przypadku.

Zabrania się poddać Użytkownika do naruszenia praw własności intelektualnej (zwłaszcza w muzyce, wideo, animacji, gier, oprogramowania, baz danych, obrazów, dźwięku i tekstu) lub jakiekolwiek inne prawa własności innych.

 

twoje wolności

Matka Zaclys jest zarządzany przez prawie 1901 stowarzyszenie non-profit. Witryna jest utrzymywana na serwerach francuskich (OVH w Roubaix), opracowany i utrzymywany na terytorium Francji (Franche-Comté) i używa tylko wolne oprogramowanie (Linux).

Szanuj swoją wolność i swoje prawa jest naszym priorytetem.

W przeciwieństwie do innych znanych miejscach, gwarantujemy wolności i praw własności intelektualnej : Matka nie przyznaje żadnych praw Zaclys używać, reprodukować, modyfikować, tworzyć dzieł pochodnych, komunikacji, publikacja, wydajność, wyświetlanie, dystrybucja ... zawartość. Treść pozostaje treść, a nie nasza.

To właśnie z tych powodów, że matka Zaclys jest prawdziwą alternatywą dla hegemonii gigantów sieci.

 

szkoda

Matka Zaclys w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody lub koszty poniesione lub cierpiał, który twierdził, że wynikało z korzystaniem z Serwisu, w tym, ale nie ograniczenia, jeśli chodzi o każdej awarii, błędu, zaniechania, przerwania lub opóźnienia w stosunku do niego. Użytkownik prowadzi stronę jej niebezpieczeństwo. Matka Zaclys w żadnym wypadku, w tym zaniedbania lub problemów technicznych, nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, specjalne lub wtórne, nawet jeśli został poinformowany, że takie uszkodzenia są produkują.
Użytkownik wyraźnie potwierdza i zgadza się, że Matka Zaclys jest odpowiedzialny za zachowanie każdego użytkownika, a on się zgadza.

Korzystając z serwisu, użytkownik zgadza się zachować ojczysty Zaclys nieszkodliwe od wszelkich działań lub roszczenia o odszkodowanie za wszelkie straty lub szkody jakiegokolwiek zobowiązania lub wydatki (w tym finansowego, obliczone w rozsądnym tempie, opłaty adwokat) wynikających dla niego z korzystania z tej strony, w tym, bez ograniczeń, wszelkie roszczenia oparte na fakty, że jeśli prawdą stanowiłaby część użytkownika naruszenie niniejszych Warunków używać. Jedynym rozwiązaniem, które oferuje niezadowolony użytkownikowi całości lub części zawartości strony lub niniejszych Warunków użytkowania jest zatrzymanie utilser Services.

 

Nieaktywności konta użytkownik

Służby podlegają przepisom bezczynności, które mają na celu optymalizację warunków korzystania z Usług przez największą liczbę użytkowników.

Ostatecznie był używany przez 365 kolejnych dni może doprowadzić nas styka się z elementem. Jeśli konto jest zwarty, nic się nie dzieje. Jeśli jest to nieporęczne i że człon łączy się z nim więcej, instrukcja odzysku jest wykonywana. Po okresie kilku tygodni po odzyskiwania, możliwe jest, że konto archiwizowane. Nic nie zostaną utracone, ale państwo musi skontaktować się z nami, aby reaktywować.

 

 

usługi gwarancje

Usługi, darmowe dla tych tak zwanych "podstawowe", są zaprojektowane tak, aby sprostać nieprofesjonalnych, rozsądne i normalne największą liczbę użytkowników. W związku z powyższym, matka Zaclys nie udziela żadnych gwarancji co do zdolności służb w celu spełnienia wymagań, w tym precyzji, dokładności, niezawodności i szybkości usług przeznaczonych do użytku profesjonalnego lub usługi dane ilości przestrzeni dyskowej.

 

Ze względu na dynamiczny charakter usług, z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z utrzymania i rozwoju technologicznego, ciągłości usług nie jest w 100% pewne. W przypadku przerwy Usług, matka Zaclys dołoży wszelkich starań w celu naprawienia go tak szybko, jak to możliwe.

 

 

Członkostwo użytkownikom prawa stowarzyszeniowego 1901 "Matka Zaclys"

Tzw usługi podstawa matka Zaclys są swobodnie dostępne dla użytkowników. Dodatkowe, opcjonalne usługi są dostępne dopiero po przystąpieniu do Stowarzyszenia Użytkowników. Członkostwo to staje się skuteczne po uiszczeniu opłaty rocznej. Dwa różne składki są wymagane, by stać się "Associate Membership" lub "Dobroczyńca", z których każda daje prawo do różnej liczby usług dodatkowych. Stawki odpowiednich opłat i usług dodatkowych są opisane na stronie członkowskiej. Stawki te mogą zostać zmienione bez uprzedniego powiadomienia przez urząd. Jednakże członek kto płacił składki, zanim ta zmiana nie będzie miała wpływu na nią w ciągu roku obowiązywania.

 

kopie zapasowe

Jak wskazano przy otwieraniu konta i jak opisano w tabeli przedstawiającej korzyści wynikające z członkostwa, tylko członkowie mają kopie zapasowe swoich przesłanych plików. Nieautoryczny użytkownik świadomie nie jest zainteresowany systemem tworzenia kopii zapasowych wymienionym na stronie członkowskiej (https://www.zaclys.com/adherer) i akceptuje ryzyko ,

 

Koniec ważności oceny

Uczestnik otrzyma automatycznie ostrzeżenie przed końcem rocznego członkostwa. Jeżeli członek nie ponowił członkostwa, nic nie zostanie usunięty, to po prostu traci dodatkowe funkcje związane z ich konta, ale zachowuje wszystkie swoje dokumenty.Korzystanie z usługi "Chmura Dedicated"

Każdy użytkownik serwera dedykowanego chmury muszą być zgodne z warunki stosowania "ownCloud Server" AGPLv3 lub tych Nextcloud , W zależności od opcji.

Tym użytkownikiem serwera dedykowanego chmurze mogą w żadnym wypadku sprawować żadnej działalności bezpośredniej z nim, takich jak podnajmu serwera cloud hosting kont użytkowników w chmurze na zasadach komercyjnych, sprzedaży usług lub produktów za pośrednictwem tej usługi ...

 

Technologia i bezpieczeństwo

Szczególna uwaga zostanie podjęta w prywatności i bezpieczeństwa danych.
Maternal Zaclys każda wyświetlania zdjęć, a nawet okładka albumu jest uwarunkowana przez kontrolę dostępu, to znaczy, że nasz serwer akceptuje zamieścić zdjęcie lub kieszeni dopiero po sprawdzeniu, czy internauta ma prawo dostępu (lub jest identyfikowany / logowanie się do serwisu i jest autorką albumu lub został zaproszony do odwiedzenia i ma niepowtarzalny i poufne kluczyk w zamku Informacje mogą użyć, aby odwiedzić ten album). To jest taka sama dla dużych transferów plików użyj Wyślij usług i udostępnionych plików za pośrednictwem usługi cloud.

Hosting OVH. Serwery Linux.

 

Zmień usług oraz warunki ich stosowania

Oferta usług jest skalowalny, matka Zaclys będą musiały wprowadzać nowe usługi, ale również wtedy, gdy jest to konieczne, aby usunąć lub zmodyfikować pewne cechy istniejących usług. Matka Zaclys może również modyfikować niniejsze Warunki użytkowania.

 

CNIL

Masz prawo do dostępu, modyfikowania, poprawiania i usunięcia danych dotyczących Pana (prawa i wolności od 6 stycznia 1978). W przypadku pytań dziękuję skorzystać z formularza kontaktowego.
Ta witryna używa plików cookie wyłącznie w celu umożliwienia indywidualnych nawigacji. Jeśli chcesz, możesz odmówić plików cookies ustawieniem przeglądarki do tego celu.

 


kontakt

matka Zaclys
Maison des stowarzyszenia
10 Grande Rue
70270 Melisey
FRANCJA

Formularz kontaktowy

 

 

Votre «clef usb» sur internet avec la mère Zaclys

Przetestuj nową Zclef matkę Zaclys!

Bezpieczniejsze niż kluczu USB lub zewnętrznego dysku twardego, który może złamać lub utracone, swoje miejsce na korzyściach przechowywania www spółki Security Server matki Zaclys.

Testujemy najnowsze technologie bezpieczniejsze niż tradycyjne NAS ofert: szyfrowanie ssh transferów, izolacja i klucz uwierzytelniania serwera ssh.

 

Prezentacja:

Wtykowe schowek w Internecie na Linux, MacOSX, Windows (i dowolnym systemie operacyjnym obsługującym sshfs).

Na razie system jest zrobić to ręcznie, a następnie w zależności od powrotu plebiscytu i testerów, stowarzyszenie będzie prowadzić i oferują automatyczne narzędzia instalacyjnego (w formie pakietu do zainstalowania a priori)

Usługa ta była w testowaniu tego lata, mamy przełącznik w pre-produkcji na odpowiednim serwerze (podszyte dysków, pamięci i zasobów procesora pomnożona przez 3 itd)

Więc przetestować go i daj nam swoją opinię! (Service zarezerwowane dla członków)

 

Test:

http://nas.zaclys.com/Klucz USB-www-online-sshfs,p169,277

 

Pomoc, FAQ, dołącz do forum:

http://forum.zaclys.com/viewforum.php?f=34

 273 121 kliknięcia - stworzony 20/06/2013 przez Tito - zmieniony 26/07/2017Komentarz, komentarz, dyskutować ...

Info25 reakcje.

 • przez Bill (Zaclynaute) - 07/05/2017 22:04

  Bonjour Giviero
  Oui, il faut générer un second certficiat, en nous envoyant la clé publique obtenue sur le second PC.

 • przez Giviero (Zaclynaute) - 06/05/2017 11:31

  Bonjour !
  Je viens d'essayer d'installer la zclef sur un deuxième ordinateur également sous Manjaro i3, mais à la commande "sshfs VOTRE-IDENTIFIANT@sshfs.zaclys.com:/zclef /media/zclef", il me renvoie "read: Connection reset by peer".
  S'agit-il d'un problème avec le certificat ? dois-je utiliser le même que sur le premier ordinateur ? Vous dites que pour installer la zclef sur un autre poste il suffit de répéter la même procédure, donc faut-il générer un autre certificat ? Ce n'est pas très clair pour moi, pourriez-vous préciser ?
  Merci !

 • przez Giviero (Zaclynaute) - 03/05/2017 19:31

  Bonjour, je viens d'installer la Zclef sous Manjaro i3, sans aucun problème ! j'ai juste remplacé le " apt-get install " par " pacman -S ", et le tour était joué ! Merci la Mère Zaclys !

 • przez chachabs (Zaclynaute) - 25/07/2016 09:51

  Bonjour
  J'ai installé la zclef sous ubuntu 14.04 avec un environnement de bureau xfce. Des messages d'erreur pendant l'installation, que j'ai royalement ignorés, comme indiqué. Au final la zclef est installée et marche bien merci. Peut être est il utile de préciser qu'il faut rester connecté après la demande et pendant l'installation par zaclys. Par ailleurs, l'usage n'est pas aussi large qu'une clef (pour moi) car comme mon pc professionnel est sous windows, mes clefs usb me servaient surtout passer des docs de l'un a l'autre. Par contre c'est un espace tampon assez pratique pour les données temporaires avant classement dans mon système de fichiers.
  Encore merci donc pour cette possibilité et pour le travail d'install réalisé par vos soins.

 • przez alphicros (Zaclynaute) - 30/04/2016 09:46

  J'ai installé la Zclé sur Ubuntu 16.04 en suivant le tutoriel pas à pas et tout a fonctionné.
  Bravo à vous tous et merci pour votre travail !

 • przez zuly (Zaclynaute) - 10/12/2015 13:14

  Zclef installée et testée (Ubuntu 15.10). Merci pour le tuto, je n'ai eu aucun problème à l'installation. Ca fonctionne en tout cas, je verrai ça un peu mieux à l'usage.
  Merci ! :)

 • przez WW (Zaclynaute) - 24/10/2015 13:43

  Je suivi le tutoriel pour Mac. Mais je n'arrive pas à me connecter et la commande pour trouver le fichier fstab (etape 5, 3) n'est pas indiquée. Alors je n'arrive pas à la faire marcher.

 • przez Tito (Zaclynaute) - 16/09/2015 15:21

  @pierre : exact ! bonne remarque

 • przez Tito (Zaclynaute) - 16/09/2015 15:20

  @robert algoud : si le problème persiste, refaire le point 2 de l'étape 5 du tutoriel

 • przez sorfeu (Zaclynaute) - 27/07/2015 17:03

  Bonjour,
  Je viens de finir d'installer Zclé sur mon portable (OS linux mint 17.1) .
  Tout c'est bien passé, je verrai à l'usage, mais a priori Zclé semble un service utile.
  Bravo pour le travail.
  Sorfeu

   [...] pour voir les réactions précédentes cliquer ici »(sert uniquement à vous signaler les réactions)


Podziel?

diaspora  G+  facebook  twitter  Digg  Yahoo  Delicious  Technorati  myspace
A lire également :retourtreśćZaclynautes Internecie

 • DoMu bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • GaJo120 bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Jargenty bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Jyb bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Luj bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Mgl bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Michele25 bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Pitaaasa bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat
 • Swims bienfaiteur appeler ce zaclynaute pour discuter en salle de tchat

 • +354 Zwiedzający i goście

rejoindre la salle de tchatCzacie
voir tous les membresspołecznośćSitemap | Pomoc | odcisk | Roboty i incydenty | budżet | darować | piana | Z pub | Logo et charte

© Stowarzyszenie Matki Zaclys 1998-2017  - Zaclys v2.5

Śledź nas sur Diaspora, Mastodon, Google+, FaceBook ou Twitter

Tłumaczenia Google Translate